Senior pénzügyi kontroller

KUKA Robotics Hungária | online seit: 10.01.2024
Referenznummer: 7483
Tevékenységi kör, felelősségek
  • Pénzügyi jelentések készítése, elemzése,
  • tervezések koordinációja, összeállítása, kiértékelése (Forecast, budget),
  • havi és éves zárásokban való részvétel,
  • követelések és kötelezettségek kezelése,
  • a befektetett eszközök kezelése / követése,
  • beszerzésre leadott rendelések kezelése (árképzés),
  • könyveléssel és könyvvizsgálókkal való kapcsolattartás,
  • nemzetközi partnerekkel való kapcsolattartás,
  • ad-hoc elemzői feladatok.
Elvárások
  • Felsőfokú gazdasági végzettség,
  • min. 3-5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • nemzetközi IFRS ismeretek,
  • haladó szintű MsOffice ismeret,
  • magabiztos angol nyelvtudás,
  • utazási hajlandóság és b kategóriás jogosítvány megléte.
Előny
  • Adózási ismeretek
Amit kínálunk
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások (cafetéria, prémium, 13.havi bér),
  • szakmai kihívások nemzetközi környezetben,
  • továbbképzések, tréningek,
  • rugalmas munkaidő,
  • próbaidő után home office lehetőség,
  • színvonalas munkahelyi étkező.
Munkavégzés helye
Taksony (későbbiekben várhatóan Törökbálint)
counter-image